Paykwik Bozum %100 Güvenli

Paykwik Bozum

İnternetten alışveriş yapmak veya ödeme işlemlerini tamamlamak birçok açıdan avantaj sunar. Banka ile uğraşmanız gerekmez. Ayrıca indirim ve kampanyalar da oldukça etkileyicidir. Benim gibi düşünenler için en büyük sorun ise güvenliktir. Kartımın tüm bilgilerini özellikle de emin olmadığım bir site ile paylaşmak hoşuma gitmez. Bundan dolayı kartımla internet alışverişi yaparken olabildiğince dikkatli olurum.

Yine de bunun yeterli olmadığını bilirim. Bunun için sanal kartları denemeye karar verdim. Sanal kartlar internet üzerinden kredi kartınız ile yaptığınız tüm alışveriş işlemlerinizde kullanılır. Üstelik güvenli olmasından dolayı da kredi kartı ile yapılan alışverişlerdeki riski içermez. Bunu denemek adına hem bilgileri paylaşmayan hem de Paykwik bozum işlemine izin veren Paykwik resmi sitesine ulaştım. Deneyerek test etmek istedim.

Paykwik Nasıl Satın Alırım?

Paykwik sanal ve ön ödeme imkanı bulunan bir sistemdir. Sanal kart denildiğinden dolayı fiziki kart olduğunu düşünenler benim gibi yanılırlar. Sitesine girerek Paykwik satın alma sekmesine tıkladım. Ardından ödeme alanına geldim. Ödeme alanından ilerlemek istediğimde ödeme miktarlarının Euro olduğunu fark ettim. Bunun için ödemeleri TL yapmak istediğimden TL seçeneğini tıkladım. TL için kur çevrimi yapıldı. Kontrol ettikten sonra kredi kartım ile ödeme işlemini tamamladım.

Sitenin kendi resmi sitesi haricinde herhangi bir yerden işleme izin vermemesini beğendim. Bu durum güvenli olmasına ve benim bilgilerimi başkaları ile paylaşmaması anlamına geldiğinden hoşuma gitti. Ödeme işlemleri tamamlandıktan sonra bana işlemlerimde kullanılmak üzere 16 haneli bir pin kodu verildi. Pin kodu ile işlem yapmanız sağlanıyor. Kredi kartımın bilgilerini paylaşmak yerine bu pin kodunu kullanarak güvenli şekilde işlem yapmama olanak sağlıyor. Ardından denemek için internetten herhangi bir işlem yapmaya karar verdim.

Paykwik Nasıl Bozdurulur?

Paykwik satın aldıktan sonra kullanmak için yapılması gerekenler de oldukça kolaydır. Paykwik ödemesi yapmak için internet sitesinden alışveriş işlemlerim her zamanki gibi tamamladım ve ödeme sekmesine geldim. Ödeme sekmesine geldikten sonra da telefonuma gelen onay mesajı ile işlemi tamamladım. Paykwik hesabımda kalan miktarın bozdurulması için ise resmi sitedeki canlı destek hattına talebimi ilettim. Ardından en kısa süre içerisinde kartta bulunan rakamın TL karşılığı ödeme yapılan kartıma yeniden iade edildi. Bu şekilde hem güvenilir hem de işlemlerde zorluk çıkarmayan bir sistem olduğunu gördüm. Denemek isteyenlerin sitenin resmi ana sayfasından işlemleri yapmasını ve test etmesini tavsiye ederim.

www.hizlipaykwik.com