Paykwik Fiyatları

Paykwik Fiyatları

Bakiyeli, tek kullanımlık olan ve online geçerliliği olan Paykwik kartları, belirli limitlere göre satışı yapılır. Bu limitlerin her biri Euro bazında düzenlenmiş ve 10€ ile 1000€ arasındaki rakamlar arasında ayarlanmıştır. Siz hangi bakiyeli miktarı satın almak istiyorsanız, o gün güncel kur ne ise onun üzerinden ödemelerinizi yaparsınız. Bunun içinde belirlenmiş bir dizi kıstaslar yer almaktadır. 10€’dan başlayan ve en fazla 1000€’ya kadar ulaşabilen Paykwik kartların fiyat düzenleri tamamen kur ile alakalıdır. Kur o dönemde ne ise siz onu öder ve satın aldığınız sitenin de sizden alacağı bir miktar hizmet bedelini de beraberinde ödedikten sonra karta sahip olabilirsiniz. Yani sizin 200€’luk bir kart satın alacağınız zaman o günün güncel kuru 7 lira ise siz 1400TL gibi bir rakam ödeyerek karta sahip olabilirsiniz. Böylece 200€’luk bir kartınız üzerinden alışveriş sitelerine, oyun sitelerine ya da diğer hizmet veren sitelere Paykwik üzerinden güvenli bir ödeme yapma imkânınız olacaktır.

Paykwik Fiyatları Sabit Olabilir mi?

Sabit bir fiyat düzeni pek fazla olmamaktadır. Fakat satış sitelerinin güncel kur farkını temel olarak düşürmeyecekleri fakat diğer ücretler üzerinden indirim yapma ihtimalleri de bulunduğu unutulmamalıdır. Bir takım araştırmalar yapılarak, güvenilir resmi satış siteleri üzerinden uygun fiyatlı kartları satın alarak kullanabilirsiniz.

Paykwik Kartlar Her Zaman Euro Para Birimine Göre mi Ayarlanıyor?

Kartların tüm bakiyeleri Euro üzerinden belirlendiği için hep Euro’nun kur döngüsüne göre bir ücretlendirme yapılır. O yüzden TL ile para ödeyecekseniz bunu bilerek, resmi satış üzerinden satın alma işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekiyor. O yüzden ödemelerde TL üzerinden yapanlar, Euro’nun güncel hareketlerini bilmesi, satın alacağı karta ne kadar ödeyeceğini de belirlemesine imkan sağlayacaktır.

Paykwik Kartlar Yatırım Aracı Olarak Kullanılabilir mi?

Eğer ki kartınızı bir süre sonra kullanmak istemiyorsanız ve sizin satın aldığınız dönemde 6TL ise ve bozduracağınız zaman 7TL olmuşsa bir miktar kar elde edilebilir. Fakat Paykwik kartlarının kullanım amacı, internet üzerinde bankanız ile hiçbir alakanız olmadan ödemelerinizi gizlilik ve güven içerisinde yapabilmenizdir.Bunun için kendilerini resmi bayi veya tescilli marka gibi gösteren kişilere asla inanmayınız.Resmi distiribtörlerden alışveriş yapmanızı öneririz.

www.hizlipaykwik.com