The Paykwik Geçen Oyunlar

The Paykwik Geçen Oyunlar

Paykwik, güvenli bir ödeme yapabilme, para yüklemesi yapma ya da diğer finansal işlemlerin yine yatırım ve ödeme üzerinden yapılabildiği bir sistemi barındırır. Tek kullanımlık olan ve içerisindeki bakiye miktarı bitene kadar kullanılabilen bu yöntem, aynı zamanda çeşitli oyunlar üzerinde de ödemelerinizi kolaylıkla yapabilmenizin önünü açmaktadır. Bu sayede kredi kartı kullanmanıza gerek kalmadan, bankanıza ait bilgileri vermeden, oyunlar için gereken ödemelerini kolay bir şekilde Paykwik üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Oyunlara Nasıl Paykwik ile Ödeme Yapabilirim?

Paykwik ile anlaşmalı olan oyunların hangisi ile olursa olsun ödeme biçimi aynıdır. Öncelikle oyunun satış sitesi ya da mağazası üzerinden giriş yaparak almak istediğiniz eşya, parça, oyun parası vb. karar verilmelidir. Bunun akabinde ödemeyi yapmak için Paykwik’i seçtikten sonra sizden bir takım bilgiler istenecektir. İstenecek olan bilgiler 16 haneden oluşarak düzenlenen dijital pın numarası, 4 haneden oluşarak düzenlenmiş olan CVV-Güvenlik Kodu ve son kullanma tarihi bilgileridir. İlgili alanlara bu bilgileri girdikten ve işlemi onaylandıktan sonra ödeme alınacaktır.

Paykwik Yönteminde Oyunlar Tüm Paramızı Kartın İçerisinde Almasın

Oyunda alınacak tutar ne ise ya da siz ne kadar tutarı girmişseniz, kartın içerisinden çekilecek bakiye o kadar olacaktır. O yüzden 100€’luk bir karta sahip iken 50€’luk bir şeyi satın alacaksanız, bu limitte para çekilir. Kalan 50€’luk paranızla da başka alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat Paykwik yöntemi bankalar ile çalışmadığından dolayı, hiçbir eksiye düşme ya da öbür aya devreden bir ödeme sistemi yoktur. 100€’luk kart bakiyenizin üzerinde bir alışveriş yapamazsınız. Bunun için daha üst limitli bir kar satın alınmalıdır.

Paykwik Kartın Satın Alınma İşlemleri Zor mu?

Kartı satın almanın en temel ve doğru yolu, resmi satış sitesine girmek ve orada geçerli olan kart bakiyelerine karar vererek sitenin belirlediği ödeme yoluna para yatırmaktır. Bunu yaparak doğrudan ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykwik Kartını Satın Aldıktan Sonra Her Oyuna Para Yatırabilir miyim?

Bu durum sadece anlaşma sağlayan oyunlar için geçerlidir. O yüzden bu kart sistemi varsa, ödemelerinizi satın aldığınız kartın bakiyesine göre kolaylıkla gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

www.hizlipaykwik.com