Paykwik Nedir?

Paykwik Nedir ?

Paykwik, yurt içi ve yurt dışı olmak üzere istenilen her alanda kullanılabilen sanal bir karttır. Çalışma şekli kredi kartları ile aynı şekildedir. Birçok kişi tarafından tercih edilen Paykwik, hiçbir zorlukla karşılaşılmadan kullanıcılara kolay bir alışveriş imkanı sunar.

Paykwik, sanal bir karttır ve tıpkı kredi kartlarında olduğu gibi 16 haneden oluşan bir güvenlik koduna sahiptir. Bunun haricinde kart üzerinde son kullanma tarihi de mevcuttur. Paykwik ile kullanıcılar istedikleri İnternet sitesinden yurt içi ve yurt dışı fark etmeksizin alışveriş yapabilirler. Paykwik sanal kart, İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanıcıların çok önemsediği güvenlik konusunda da ayrıcalıklar sunarak kişilerin bilgilerini hiçbir şekilde paylaşmamaktadır. Ön ödemeli olan bu sanal kartta faiz gibi durumlar kesinlikle yoktur. Çalışma şekli olarak kredi kartlarının çalışma mantığı ile aynıdır. Paykwik ile kolay bir şekilde alışveriş ödemeleri gerçekleştirilebilir ve basit bir kullanımı vardır. Kısa sürede hızlı çözümler üreten sanal kart, kullanıcılarına güvenli ve hızlı ödeme yöntemleri sunmaktadır.

Paykwik Avantajları Nelerdir?

Paykwik kullanılarak yapılan alışverişler çok seri ve güvenilir bir şekilde tamamlanmaktadır. Satın alımı gayet basittir. Tek kullanımlık kodları vardır ve bu sayede çalınma ya da kaybolma gibi riskler söz konusu değildir. Bittiğinde tekrar kullanılamayan Paykwik, alındıktan sonra 1 yıl içerisinde kullanılmalıdır. 1 yıl içerisinde istenilen zamanda kullanılabilir. Euro kuru üzerinden satışa sunulmaktadır. Kişiler ihtiyaçlarına yönelik olan miktarlarda kartı satın alabilirler. Paykwik avantajları şunlardır:

Güvenlik: Güvenlik konusu İnternet üzerinden yapılan işlemler de en önemli ve en dikkat edilmesi gereken konudur. Paykwik sanal kart bu anlamda kullanıcılara güvenli bir alışveriş imkanı sunar ve kart üzerinde zaten kullanıcı bilgileri yer almaz. Kullanıcılar hesap bilgilerini paylaşmadan dijital ortamda istedikleri gibi alışverişlerini yapabilirler. Sitelerde ödeme ve para transferleri esnasında kredi kartı bilgilerinizi paylaşmadan Paykwik sanal kartı kullanabilir, güvenli alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Diğer İşlemler: Paykwik, ödeme seçeneği dışında online para transferi, para yatırma gibi işlemleri de kullanıcılarına sunmaktadır.

Bunların dışında Paykwik, yurt içi ve yurt dışı sitelerde rahatlıkla kullanılabilir. Oyun sitesinden alışveriş sitesine kadar birçok platformda kullanılabilen sanal kart, aldığı güvenlik önlemlerinin yanı sıra kişilere hızlı bir alışveriş imkanı sunar.

Siz de Paykwik almak istiyorsanız çeşitli siteler ya da bayilikler aracılığı ile kartı alabilirsiniz. Ortalama olarak 10 Euro’dan 1000 Euro’ya kadar değişen Paykwik kartlarından ihtiyacınıza uygun olan kartı satın alabilirsiniz.